Güncel Haberler
 
  15. ULUSAL PDR ÖĞRENCİLERİ KONGRESİNİ MERSİN üNİVERSİTESİ'NDE YAPIYORUZ
Bu yazı toplam: 907 kez okunmuştur.

Mersin Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr.Binnaz KIRAN ve Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Alim KAYA 11.04.2018 Çarşamba günü Genel  Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Ziyarette misafir öğretim üyeleri yeni seçilen dernek yönetim kurulumuzu kutlamışlar ve başarı dileklerini iletmişlerdir. 

Daha sonra Genel Başkanımız Doç.Dr.Cengiz ŞAHİN ve yönetim kurulu üyeleri  ile bir çalışma toplantısı gerçekleştirilmiş ve toplantıda 8-9-10 Ağustos 2018 tarihinde Mersin Üniversitesi'nin ev sahipliğinde yapılacak olan 15. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi ile ilgili çalışmalar gözden geçirilmiştir. 

Mersin Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr.Binnaz KIRAN kongre hazırlık çalışmaları ile ilgili   ayrıntılı bir sunum yapmıştır. Çeşitli başlıklar altında yapılan çalışmalar ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmiş ve kongre süreci ile ilgili olarak Türk  PDR Derneği Genel Merkezi ve Mersin Üniversitesi PDR Anabilim Dalı arasında tam bir mutabakat ve uyum tespit ve teyit edilmiştir. 

Kongremizin alanımıza ve camiamıza yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesi noktasında iyi niyet dilekleri ve temennileri dile getirilmiş, gelinen noktadan  sonraki çalışmalarda karşılıklı görüşme ve müzakere etmenin önemi vurgulanmıştır.
 
 
 
 
 
 
 
 


 
  Bu yazıdan çıktı ver
Bu yazı toplam: 907 kez okunmuştur.
Sayfanın başına git
 
Geri Dön
© Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Öncebeci Mah. Umut Sok. No:50/4 Kolej/ANKARA
Tel & Faks: 0312 430 36 74 Cep: 0553 173 23 89
E-Posta: pdrder@yahoo.com