Güncel Haberler
 
  GENEL BAŞKANIMIZ SAMSUN’DA SEMPOZYUMA KATILDI
Bu yazı toplam: 1623 kez okunmuştur.

 

 

Samsun'un Canik Belediyesi, Türk PDR Der Samsun Şubesi ve OMÜ PDR Topluluğunca ortaklaşa Canik Kültür Merkezinde düzenlenen "10. Uluslararası Canik Sempozyumu"na Genel Başkanımız Doç.Dr. Cengiz Şahin ve eşi psikolojik danışman Süheyla Şahin de katıldı.

“3 bininci yılda insan” temalı sempozyumda "bağımlılık ve insan", "sağlık ve insan", "değerler eğitimi", "eğitim ve insan", göç ve insan", "kariyer ve insan", "gelecek ve insan, "estetik ve insan" konulu oturumlar gerçekleştirildi.

 

Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Genel Başkanımız Doç.Dr. Cengiz Şahin açılış konuşması yaptılar. Genel başkanımız açılış konuşmasında Türkiye’de PDR mesleğinin dünü, bugünü ve geleceğini değerlendirdi. Başkanımızın sorunlarımız ve çözüm önerilerini açıkladığı konuşmasının dinleyiciler tarafından uzun süre alkışlandığı görüldü. 

Canik Belediye Başkan Yardımcısı Ali Can Usta ve Şamsun Şube Başkanımız Oğuz Özat ve ekibine PDR mesleği adına yaptıkları ve yapacakları çalışmalar için Genel Merkez adına şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 


 
  Bu yazıdan çıktı ver
Bu yazı toplam: 1623 kez okunmuştur.
Sayfanın başına git
 
Geri Dön
© Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Öncebeci Mah. Umut Sok. No:50/4 Kolej/ANKARA
Tel & Faks: 0312 430 36 74 Cep: 0553 173 23 89
E-Posta: pdrder@yahoo.com