Güncel Haberler
 
  Cep Telefonu İle Aidat Ödeme
Bu yazı toplam: 8505 kez okunmuştur.

Üyelerimizin aidat ödemelerini kolaylaştırmak adına bu güne kadar kullandığımız kredi kartı aracılığıyla e-ödeme, dernek hesabına EFT veya havale, Posta Çeki, dernek merkezimizden nakit veya POS Cihazıyla kredi kartı ile ödeme yöntemlerine, cep telefonu üzerinden ödeme yöntemini de dahil etmiş bulunuyoruz. 

Aidatınızı cep telefonuyla ödeyebilmeniz için kabul edeceğiniz ödeme seçeneğiyle ilgili olarak gelecek mesaja “EVETé yazıp 8171’e göndermeniz yeterlidir. 

Yıllık 25 TL olan aidatınızı bir defada ödemek istiyorsanız bunu hangi ayda ödemek istediğinizi derneğimize telefon veya e-posta aracılığıyla iletmeniz gerekmektedir. Örneğin aidatınızı Ekim ayı içinde ödemek istediğinizi derneğimize ilettiniz. Aidat ödemenizin Ekim 2012’de ödenmesiyle ilgili cep telefonunuza bir SMS mesajı gelecektir. Gelen mesajı “EVET” yazıp 8171’e gönderdiğinizde, aidatınız ödeme tarihinde cep telefonunu aracılığıyla tahsil edilmiş olacaktır. 

Aidatınız olan 25 TL’yi Eylül’de 10 TL, Ekim’de 10 TL ve Kasım’da da 5 TL ödemek istediğinizi belirttiğinizde de yine ödemeyle ilgili size gelecek mesaja “EVET”yazıp 8171’e gönderdiğinizde, ödeme tarihinde cep telefonunuz aracılığıyla tahsil edilmiş olacaktır. 

Geçmişyıllara ait var olan aidat borçlarınızı da aynı şekilde ödeyebileceksiniz. Aidat borcunuzu biliyorsanız, bilmiyorsanız da derneğimizden öğrendikten sonra borcunuzu seçeceğiniz ödeme seçeneğine göre ödeyebileceksiniz. Örneğin 200 TL aidat borcunuz var. Bu borcunuzun tamamını bir defada ödeyemiyorsunuz. Sistem bir defada ancak 50 TL tahsil edilmesini kabul etmektedir. O nedenle bu borcunuzu belirteceğiniz aylara göre dört defada 50 TL üzerinden ödeyebileceğiniz gibi, 8 defada 25 TL üzerinden de ödeyebileceksiniz. Ödemek istediğiniz tutarı derneğimize iletmeniz ve hangi aylarda ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 

Ödeme İşlemi Nasıl Gerçekleşecektir? 

Mobil Aidat servisi üzerinden aidatlarının ödenmesini kabul eden üyelerimiz, sadece onay için gönderdikleri SMS' in bedeli olarak (operatörlere göre değişmekle birlikte) yaklaşık 50 krş. ödeyeceklerdir. 

Örneğin 25 TL' lik aidat ödemek isteyen bir üyemiz, cep telefonu üzerinden ek bir vergi ödemeden sadece 25 TL'lik bedeli ödeyecektir. 

Mobil Aidat servisi Özel İletişim Vergisinden muaftır. 

Faturalı hat kullanıcısı üyelerimizin ödeme tutarı, faturalarına yansıyacaktır.

Ön ödemeli hat kullanıcısı üyelerimiz ise ödeme tutarı, TL hesaplarından düşecektir. 

Sistem ile ilgili bilgileri http://www.mobilaidat.com adresinden de inceleyebilirsiniz. 

Dernek aidatınızı ödemiş iseniz size teşekkür ederiz. Gerek 2012 aidatını, gerekse önceki yılların aidatını bu güne kadar ödeyemediyseniz, var olan ödeme yöntemlerinden birisini seçerek ödemeniz, derneğimizi daha da güçlendirecek ve mesleğin savunuculuğunu da daha etkili bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacaktır. 

Saygılarımızla…

 

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği

Yönetim Kurulu


 
  Bu yazıdan çıktı ver
Bu yazı toplam: 8505 kez okunmuştur.
Sayfanın başına git
 
Geri Dön
© Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Öncebeci Mah. Umut Sok. No:50/4 Kolej/ANKARA
Tel & Faks: 0312 430 36 74 Cep: 0553 173 23 89
E-Posta: pdrder@yahoo.com