Derneğimiz Hazırlanan Raporlar...
 
Bu yazı toplam: 7728 kez okunmuştur.

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Tarafından Hazırlanan Raporlar

Bu sayfada Derneğimiz tarafından hazırlanan ve kamuoyu ile paylaşılan raporlara yer verilecektir.


ULUSAL RUH SAĞLIĞI EYLEM PLANI
DEĞERLENDİRME RAPORU

Sağlık Bakanlığı’nca Ruh Sağlığı Eylem Planı (2011-2023) çeşitli kişi ve kurumların katılımıyla hazırlanarak kamuoyu ile paylaşılmıştır. Eylem planı, koruyucu ruh sağlığı meslek alanı olarak tarafımızı da ilgilendirdiğinden derneğimizce incelenerek ekteki rapor oluşturulmuştur. Raporun devamını okuyunuz... Katkıda bulunan üyelerimzie teşekkür ederiz.


PDR İle Felsefe ve Sosyoloji Lisans Programlarının Üniversite Giriş Puanlarının Karşılaştırılması

PDR lisans programları ile Felsefe ve Sosyoloji lisans programlarının 2010 yılı üniversite giriş puanlarının karşılaştırmasını içermektedir. Alan dışı atamalarla PDR öğrencilerinin mağduriyetlerini ve de ortaya çıkan eşitsizliği net bir şekilde ortaya koymaktadır. Tabloya ulaşmak için tıklayınız.

Bu çalışma Türk PDR-DER Bursa Şube üyemiz Hüseyin SİNAN tarafından hazırlanmıştır. Kendisine teşekkür ederiz.Seviye Belirleme Sınavları (SBS) Üzerine Bir Değerlendirme Raporu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kamuoyunda tartışmaya açılan Seviye Belirleme Sınavı'na ilişkin Derneğimizden de görüş istenilmiştir. Derneğimiz tarafından oluşturulan bir çalışma grubunca hazırlanan raporumuz Bakanlığa teslim edilmiştir. Derneğimizce hazırlanan "Seviye Belirleme Sınavları (SBS) Üzerine Bir Değerlendirme Raporu"na ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

 

 


 
  Bu yazıdan çıktı ver
Bu yazı toplam: 7728 kez okunmuştur.
 
 
 
 
© Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Öncebeci Mah. Umut Sok. No:50/4 Kolej/ANKARA
Tel & Faks: 0312 430 36 74 Cep: 0553 173 23 89
E-Posta: pdrder@yahoo.com